Całoroczna kontrola klimatu
kontrola klimatu

O firmie

logo Heatec logo Aska
 

HEATEC-POLSKA

Firma z całkowicie polskim kapitałem założona w latach dziewięćdziesiątych w Ożarowie Mazowieckim. HEATEC-POLSKA jest najdłużej działającą firmą w Polsce świadczącą kompleksowe usługi (projektowe, wykonawcze i serwisowe) w branży ogrzewania nadmuchem ciepłego powietrza (ogrzewania powietrznego/nadmuchowego), klimatyzacji, wentylacji mechanicznej (rekuperacji) i gruntowych wymienników ciepła (GWC) w domach jednorodzinnych.

Historia

Działalność gospodarczą w zakresie projektowania w budownictwie i kierowania realizacjami inwestycji firma rozpoczęła jako ASKA Sp. z o.o. w 1987 roku. Pierwsze instalacje grzewcze- nadmuchem ciepłego powietrza zrealizowane były w 1990 roku. Od 1996 roku już jako HEATEC-POLSKA firma wykonuje systemy: ogrzewania powietrznego (nadmuchowego), klimatyzacji, wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) oraz gruntowe wymienniki ciepła (GWC), świadcząc usługi w zakresie projektowania, sprzedaży, montażu i serwisu. Do chwili obecnej HEATEC-POLSKA zrealizowała kilka tysięcy instalacji na terenie całego kraju.

Od czerwca 2004 firma HEATEC-POLSKA posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2000

Firma HEATEC-POLSKA wielokrotnie sponsorowała zawody sportowe oraz wydarzenia kulturalne.

Realizacje

Domy jednorodzinne, biurowce, hale przemysłowe, salony, sklepy, restauracje, bary, puby, obiekty zabytkowe, szpitale, banki.

 

Powiemy o sobie, że jesteśmy najlepsi tylko wtedy, kiedy pomyślą tak o nas nasi klienci

Instalowane przez nas systemy sprawdzają się idealnie w naszych warunkach klimatycznych. Staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasi projektanci spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją pomocą i wiedzą fachową oraz sporządzą niezobowiązującą ofertę na wykonanie systemu nadmuchowego.

Zapraszamy do współpracy